Telefon 0222 221 45 20 0553 141 64 11

Eskişehir Özel Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Eskişehir rehabilitasyon merkezleri arasında yer alan Aktif Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, özel olarak ilgiye ve profesyonel bir eğitime ihtiyaç duyan her yaştan bireyi günlük ihtiyaçlarını karşılayabilen, yeteneklerini en üst düzeyde kullanabilen insanlara dönüştürebilmek gayesiyle hareket etmektedir.

 

Bireyin yaşadığı problemler düşünüldüğünde bunların çözümü için en doğru araç gereçler ve en doğru yöntemlerle müdahale edebildiğimiz merkezimizde güven duygusuna dayalı bir iletişim vardır. Tüm velilerimiz ve öğrencilerimiz Aktif Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde ihtiyaç duydukları eğitime ve ilgiye ulaşabilmektedir. Sadece öğrencilerimize değil aynı zamanda velilerimize de doğru yaklaşımlar aktarılır ve rehabilitasyon sürecine evden destek olabilmeleri için bilmesi gerekenler aktarılır.

 

Eskişehir özel eğitim rehabilitasyon merkezi olarak profesyonel bir çalışma ahlakıyla uzman görüşümüzle dinleyerek, izleyerek ve destekleyerek tüm danışanlarımızın yaşadığı süreci kolaylaştırmak için çalışmalar yapmaktayız. Rehabilitasyon merkezimizde servis şoförlerimizden yardımcılarımıza, eğitmenlerimize kadar tüm kadromuz sengisi ve ilgisi ile sizlerin hizmetinde olacaktır.